Connor Hellebuyck Womens Jersey  PUBG Kaldırabilen Bir Akıllı Telefonu Olmayan Çocuk İntihar Etti!
arama

PUBG Kaldırabilen Bir Akıllı Telefonu Olmayan Çocuk İntihar Etti!

pubg

En çok oynanan Battle Royale oyunlarından birisi olan PUBG bu kez bir çocuğun ölümüne neden oldu. Hindistan’ın en büyük şehri olan Mumbai’de 18 yaşındaki genç, PUBG oynayabilen bir akıllı telefonu olmadığı için intihar etti. 

Dünyanın en büyük dokuzuncu şehri olan Mumbai’de bir genç, PUBG Mobile, oynayabilen bir akıllı telefon sahibi olmak istiyordu. Uzun zamandır ailesine bunun baskısını yapan genç çocuk ailesinden amiral gemisi sınıfı bir akıllı telefon almak için yaklaşık 3.000 TL talep etti. Ailesi ise çocuklarına bu kadar fazla para veremeyeceklerini en fazla 1.600 TL civarında bir para verebileceklerini belirtti. 

pubgmobile

Ailesinin bu cevabından mutlu olmayan genç çocuk, ailesinin kendisine sunduğu düşük bütçeyi kabul etmedi. Israrlarına rağmen ailesini bir türlü ikna edemeyen genç adam intihar ederek yaşamına son verdi. 

Konuyla ilgili olarak soruşturma başlayan Hindistan yerel polisi durumu araştırdıklarını ve genç çocuğun farklı bir nedenden dolayı da intihar edebileceği ihtimalini de araştırmaya başladıklarını açıkladı. Genç çocuğun ailesinin ve çevresinki kişilerin yetkililere verdiği ifadelerde genç çocuğun başka bir nedenden dolayı intihar etmediğini tespit etti. 

Tajae Sharpe Authentic Jersey