Connor Hellebuyck Womens Jersey  PUBG Mobile Yeni Güncelleme Yayınlandı!
arama

PUBG Mobile Yeni Güncelleme Yayınlandı!

Dünyanın en çok oynanan mobil battle royale oyunu PUBG Mobile önemli bir güncelleme aldı. İşte PUBG Mobile’ın yeni güncellemesiyle birlikte oyuna gelen yeni özellikler…
PUBG Mobile Yeni Güncelleme

Dünyanın en çok oynanan mobil battle royale oyunu PUBG Mobile önemli bir güncelleme aldı. İşte PUBG Mobile’ın yeni güncellemesiyle birlikte oyuna gelen yeni özellikler…

2018 yılının en iyi oyunu seçilen PUNG Mobil 2019 yılının ilk güncellemesini aldı. Yeni PUBG Mobile’da 5. Sezonun başlamasıyla birlikte oyuna pek çok önemli özellikte geldi.

Yayınladığı günden beri gerek PC ve oyun konsolları dünyasında gerekse mobil cihazlarda en çok konuşulan ve en çok oynanan oyunlardan birisi olan PUBG’nin mobil cihazlar için olan PUBG Mobile sürümü gelişmeye devam ediyor.

PUBG Mobile Güncelleme Notları!

App Store ve Google Play Store’da 0.10.5 güncellemesini alan PUBG Mobile yeni güncellemeyle birlikte Battle Royale moduna yeni Premium kostüm ve oyuncuların duygularını ifade etmelerine yarayan emote’lar içeren Royale Pass Season 5’i başlatıyor.

Yeni güncelleme ile birlikte artık PUBG Mobile oyuncuları Erangel, Miramar ve Sanhık haritalarında MK47 silahını kullanabilecek. Yeni güncelleme ile birlikte ayrıca klasik sesli komutlar da PUBG Mobile’a geri geliyor. PUBG Mobile’a gelen diğer özellikler ise şöyle:

Yeni Silah ve Aksesuar: Otomatik ve tek ateşli taarruz silahı olan MK47 ile bel destekli atışlarda kurşunların hedeften sapmasını önlemek için tamamen yeni bir lazer görüş aparatı oyuna eklendi.

Ve Klasik Sesli Komutlar.. Evet klasik sesli komutlar geri göndü. PUBG Mobile oyuncuların uzun süredir istedikleri klasik sesli komutlar yeni güncelleme ile birlikte oyuna yeniden eklendi.

Oyun İçi Gelişmeler.. Yeni güncelleme oyuncu arayüzünde de önemli iyileştirmeler içeriyor. Ana menüden malzeme erişim, mağaza ayarları gibi değişikliklerin yapılabileceği çeşitli oyun içi geliştirme seçenekleri menüye eklendi.

Tajae Sharpe Authentic Jersey