Connor Hellebuyck Womens Jersey  PUBG’nin Tamamen Ücretsiz Sürümü PUBG Lite Çıktı!
arama

PUBG’nin Tamamen Ücretsiz Sürümü PUBG Lite Çıktı!

PUBG hayranlarına müjde! Düşük özelliklere sahip olan bilgisayarlar için ücretsiz PUBG Lite sürümünü indirmeye sundu. İşte PUBG Lite ve sundukları.
PUBG’nin Tamamen Ücretsiz Sürümü PUBG Lite Çıktı

Düşük Donanımlı Bilgisayarlar İçin!

Son dönemlerin en çok popüler oyunlarından birisi olan PUBG pek kişi tarafından tercih edilen oyunlardan birisi. Oyunu pek çok kişi oynamak istiyor ancak bilgisayar donanım özelliklerinin yeterli olmamasından dolayı pek çok kişi oyunu oynayamıyordu. Bu yüzden PUBG üreticisi firma bu sıkıntıyı görmüş ve tüm bilgisayarlarda çalışabilecek düzeyde bir şekilde PUBG LİTE versiyonu Beta olarak hizmete sundu. Oyun şimdilik sadece Tayland’da oynanabilmekte. Ancak kısa zaman içinde oyun tüm ülkelerde ve tüm bilgisayarlarda oynanabilecek.

PUBG Mobile’ın biraz daha gelişmiş ve opsiyonlarının arttırılmış versiyonu olarak karşımıza çıkacak olan LİTE versiyonunda fareyi ve klavyeyi ayarlanabilmesine ilişkin bir takım ayarlamalar mevcut olacak. PUBG oyununun görsel tarafına baktığımızda ise ışık ve görsel kalitesinin oldukça kaliteli olduğunu görmek mümkün. Kontroller ise oldukça başarılı ve bir oyuncuya hitap edecek şekilde konumlandırılmış. Oyunun pek çok bilgisayarda çalışabilecek olmasının yanı sıra görsel kalitesi ve grafik ayarlarının da bir o kadar iyi olması şimdiden kullanıcıları meraklandırıyor.

PUBG Lite Özellikleri!

PUBG resmi bloğunda yazılanlara göre PUBG Lite sürümü şimdilik sadece Tayland’da oynanabilecek. Oyunun beta sürecinin tamamlanmasıyla birlikte oyun tüm dünyada kullanıma açılacak. PUBG’nin açıklamasına göre düşük özelliklere sahip olan bilgisayarlar tarafından oynanabilecek olan PUBG Lite ayrıca ücretsiz olarak indirilip oynanabilecek.

PUBG’nin açıklamasında ayrıca PUBG Lite sürümünün Intel Core i3 işlemcili ve Intel HD grafik işlemciye sahip bilgisayarlar tarafından rahatlıkla oynanabilecek. PUBG Lite oyunun minimum ve maksimum oyun gereksinimleri ise şöyle.

PUBG Lite Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşlemci : Intel Core i3 2.4 GHz

Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000

RAM: 4 GB

Depolama Alanı:  4 GB

PUBG Lite Maksimum Sistem Gereksinimleri:

İşlemci : Intel Core i5 2.8 GHz

Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7870

RAM: 8 GB

Depolama Alanı:  4 GB

Tajae Sharpe Authentic Jersey