Connor Hellebuyck Womens Jersey  Respawn, Apex Legends Oyununda Hile Yapanları Affetmedi!
arama

Respawn, Apex Legends Oyununda Hile Yapanları Affetmedi!

4 Şubat tarihinde çıkan ve kısa bir sürede Fortnite ve PUBG oyunları karşısında hızla yükselişe geçen Apex Legends oyununun geliştiricileri oyunda hile yapan kullanıcılara savaş açtı. İşte Apex Legends oyunun yapımcısı olan Respawn’ın hile kullanan oyunculara verdiği ceza. 

Reddit üzerinden bir paylaşımda bulunan Respawn’ın topluluk yöneticisi Jay Frechette, “Bilgisayar platformunda sadece Easy – Anti – Cheat uygulaması aracılığıyla 355.000’den fazla oyuncuyu oyundan uzaklaştırdık. 

Hile ile mücadelelerinde Easy – Anti – Cheat uygulamasının henüz başlangıç olduğunu, ilerleyen zamanlarda Apex Legends oyununda oyuncuların hile kullanmalarını önlemek için bir takım yeni önlemler alacaklarını bunun gerekli olduğunu belirtti. Frechette ayrıca Apex Legends oyuncularının oyun içi sağlığına önem verdiklerini ve bu konuyu ciddiye aldıklarını belirtti. 

Kısa bir süre önce hile ile mücadele eden ekibi genişletme kararı alan Respawn, oyunda hile kullanan oyuncularla karşılaşan diğer oyuncuları bu oyunları rapor etmek için yeni bir rapor edebilmek için yeni bir raporlama sisteminin oyuna geleceğinin müjdesini verdi. Yapılacak olan bu yeniliklerin oyunu daha iyi bir noktaya taşıyacağı kesin.

Tajae Sharpe Authentic Jersey