Connor Hellebuyck Womens Jersey  Samsung 1 TB Boyutunda Mobil Depolama Birimini Duyurdu!
arama

Samsung 1 TB Boyutunda Mobil Depolama Birimini Duyurdu!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, 1 Terabayt boyutundaki mobil depolama birimini satışa sundu. İşte Samsung’un 1 Terabayt boyutundaki mobil depolama biriminin özellikleri.

Kısa bir süre önce mobil kullanıcılara yönelik 512 GB boyutundaki depolama birimini satışa sunan Samsung, şimdi de 1TB boyutundaki mobil depolama birimini tanıttı.

Kısa bir süre sonra yeni amiral gemi modeli Galaxy S10’u tanıtacak olan Samsung, Galaxy S10 modelinde de kullanacağı 1 TB depolama birimini tanıttı.

Samsung’un bu hamlesiyle birlikte, Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S10’un 12 GB RAM ve 1 Terabayt depolama alanına sahip sürümü de ortaya çıkmış oldu.

16 katmanlı 1TB V-NAND yogasının ve bir denetleyicinin bulunduğu Samsung’un yeni eUFS yongası, 5 GB boyutundaki bir dosyayı, bir microSD karta göre 10 kay daha hızlı aktarabiliyor.

Yeni ürününün özelliklerini paylaşan Samsung, 512 GB boyutundaki yoga setiyle aynı büyüklüğe ve aynı boyutlara sahip bir yongaya 1 TB , depolama alanı yerleştirmeyi başardıklarını belirterek bu hamlelerinin mobil teknoloji alanında yeni bir dönemi başlatacağını belirtti.

Tajae Sharpe Authentic Jersey