Connor Hellebuyck Womens Jersey  Samsung Blu-ray Oynatıcı Üretimini Sonlandırdı!
arama

Samsung Blu-ray Oynatıcı Üretimini Sonlandırdı!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung tarafından yapılan açıklamada artık sadece 4K UHD Blu-ray oynatıcısı üretileceği yeni Blu-ray modellerinin tanıtılmasının ise artık mümkün olmadığı belirtildi. 

Yayıncılık alanında henüz yeni yeni benimsenmeye başlanan 4K teknolojisiyle oluşturulmuştu içeriklere ulaşmak biraz zor ve maliyetli olabiliyor. Son tüketici tarafından 4K yayınlara fiziksel olarak ulaşmak çok maliyet gerektirse de Netflix gibi içerik sağlayıcılar sayesinde kullanıcılar uygun fiyatla 4K yayınları izleyebiliyordu. 

4K içeriklere artık internet üzerinden yayın yapan platformlar tarafından erişilmesiyle birlikte Blu-ray oynatıcıları üreticileri de artık blu-ray üretimini yavaş yavaş sonlandırmaya başladı. Dünyanın en büyük blu-ray üreticilerinden birisi olan Samsung, yaptığı açıklamada artık blu-ray oynatıcı üretmeyeceğini ve Amerika Birleşik Devletlerinde 4K Ultra HD Blu-ray oynatıcısı tanıtmayacağını açıkladı. Samsung’un bu kararının ardında Netflix, Amazon gibi yüksek çözünürlük filmlere ve dizilere erişim hizmeti sunan firmaların kullanıcılar tarafından benimsenmesinin yattığı bir gerçek. 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
Tajae Sharpe Authentic Jersey