Connor Hellebuyck Womens Jersey  Samsung Galaxy Fold Modeli İçin Deri Kılıfını Tanıttı!
arama

Samsung Galaxy Fold Modeli İçin Deri Kılıfını Tanıttı!

Samsung’un ilk katlanabilir ekrana sahip akıllı telefonu Galaxy Fold modeli için deri kılıf modeli tanıttı. İşte Samsung’un Galaxy Fold modelinin deri kılıfları. 

2019 yılında katlanabilir ekranlı akıllı telefonların hızla artmasıyla birlikte akıllı telefonlar için üretilen aksesuarlar da büyük değişime uğradı. Daha önce farklı firmaların Galaxy Fold modeli için kılıflarını tanıtmasının ardından şimdi de Samsung Galaxy Fold modeli için deri kılıf modellerini tanıttı. 

Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip olan Galaxy Fold modelinin kılıflarının fiyatının 50 dolar civarında olması olması bekleniyor. Samsung’un Galaxy Fold modelinin Amerika satış fiyatının 2000 dolar olduğu düşünüldüğünde Samsung’un Galaxy Fold modeli için satışa sunduğu deri kılıfların fiyatı uygun olarak bulundu. 

Katlanabilir ekranlı akıllı telefonların ekranları katlandığı için kılıf tasarımlarının da değişmesi gerekiyordu. Samsung’un Galaxy Fold modeli için ürettiği deri kılıflar sayesinde Galaxy Fold daha işlevsel ve daha işlevsel halde kullanılabilecek. Son olarak Samsung Galaxy Fold’un Türkiye fiyatı henüz açıklanmadı.

Tajae Sharpe Authentic Jersey