Connor Hellebuyck Womens Jersey  Samsung Galaxy S10 Kamera Animasyonu Ortaya Çıktı!
arama

Samsung Galaxy S10 Kamera Animasyonu Ortaya Çıktı!

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S10’da kullanılacak olan kamera animasyonu ortaya çıktı. İşte Samsung’un Galaxy S10 modellerinde kullanılacak olan ve kullanıcıların tek hamle ile kameraya erişmelerini sağlayacak olan o animasyon.
galaxy s10 kamera animasyonu

Samsung’un 20 Şubat’ta düzenleyeceği etkinlik ile tanıtmaya hazırlandığı yeni amiral gemi serisi Galaxy S10 hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce Samsung’un 12 GB RAM kapasitesine sahip olacak olan lüks Galaxy S10 modelinden bahsetmiştik. Kullanıcıların bir hayli merak ettiği Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S10’un bu kez kamera animasyonu ortaya çıktı.

Infinity-O ekranla gelecek olan Galaxy S10 ailesinin sahip olacağı bu tasarım ekranda bulunan deliğin içerisinde kamera olan tasarım anlayışına deniliyor. Samsung’un Galaxy S10 Plus ve Galaxy S10 modeli de Infinity – O ekrana sahip olacak.

Samsung’un bu tasarım anlayışındaki ilk akıllı telefon olan Samsung Galaxy A8s bizlere Infinity – O ekran tasarımının nasıl olduğu göstermenin yanında Samsung’un Galaxy S10 modellerinde kullanacağı kamera animasyonu hakkında da bilgi verdi. Samsung’un yeni tasarımıyla birlikte kullanıcılar kameraya yakın bir bölümden ekranı aşağıya doğru kaydırdıklarında kamera uygulaması açılmış olacak. Oldukça ince düşünülmüş bir fikir olan bu animasyonu yazımızın sonundan izleyebilirsiniz.

 

Tajae Sharpe Authentic Jersey