Connor Hellebuyck Womens Jersey  Samsung Galaxy S10’un Lüks Versiyonu Ortaya Çıktı!
arama

Samsung Galaxy S10’un Lüks Versiyonu Ortaya Çıktı!

Samsung’un 20 Şubat tarihinde tanıtmaya hazırlandığı Galaxy S10 ailesinin lüks versiyonu ortaya çıktı. İşte 12 GB RAM’e sahip olacak lüks Galaxy S10 ve özellikleri!
Samsung Galaxy S10’un Lüks Versiyonu

Samsung’un merakla beklenen yeni amiral gemisi Galaxy S10 ailesiyle ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor. Yeni sızıntıya göre Samsung zengin kullanıcılar için 12 GB RAM’e sahip seramik kasalı bir Galaxy S10 modeli çıkartacak.

Lenovo’nun geçtiğimiz ay çıkarttığı 12 GB RAM kapasitesine sahip modeli Lenovo Z5 Pro GT’nin ardından Samsung’un da 12 GB RAM kapasitesine sahip Galaxy S10 modeli tanıtacağı ortaya çıktı.
Samsung’un lüks tutkunlarına hitap edecek olan yeni Galaxy S10 modeli, seramik gövdeye sahip olacak. Samsung’un seramik gövdeye ve yüksek fiyat etiketine sahip olacağını düşündüğümüz Galaxy S10 modeli 5G’li Samsung Galaxy S10 X modeli olabilir.

Galaxy S10 Plus modelinin farklı versiyonları bulunacak

Samsung’a yakınlığıyla bilinen Sammobile’ın haberine göre Galaxy S10 Plus modelinin farklı versiyonları bulunacak ve bu versiyonlar siyah ve beyaz seramik renklerine sahip olacak. Sammobile’ın bu açıklamasının ardından Çin kaynaklarından aldığı bilgileri paylaşan Ice universe’de ortaya çıkan bu bilgileri doğruladı.

Galaxy S10’un bu özel sürümünün özel işlemlere sahip olacağı ve bu işlemler sayesinde sadece çizilmelere değil düşmelere karşı da dayanıklı olacağı aktarıldı. 12 GB RAM ve 1 TB dahili depolama alanına sahip olacak olan ultra lüks Samsung Galaxy S10 modelinin sadece Güney Kore ve Çin pazarında satışa sunulması bekleniyor.

Tajae Sharpe Authentic Jersey