Connor Hellebuyck Womens Jersey  Samsung ve Spotify’dan Önemli Ortaklık!
arama

Samsung ve Spotify’dan Önemli Ortaklık!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung ile çevrimiçi müzik şirketi Spotify’dan önemli ortaklık. Bir süredir ortak projeler yürüten Samsung ile Spotify bu ortaklıklarını ileri bir seviyeye taşıdı. Yapılan yeni anlaşmaya göre bazı Samsung modellerinde artık Spotify uygulaması önceden yüklenmiş olarak gelecek. 

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung tarafından yapılan açıklamaya göre bazı Samsung marka akıllı telefonlarda Spotify uygulaması önceden yüklenmiş olarak gelecek. Samsung yapılan bu anlaşmanın şimdilik sadece Galaxy Fold, Galaxy S10 ve Galaxy A serisi akıllı telefonları kapsadığını açıkladı. Önceden yüklü Spotify uygulamasıyla birlikte gelen Samsung marka akıllı telefon sahipleri Spotify uygulamasında ücretsiz olarak 6 aylık premium üyelik hakkı kazanacak. 

Samsung ile Spotify arasında gerçekleşen bu anlaşmanın ilerleyen zamanlarda yeni Samsung modellerini de kapsaması bekleniyor. Bakalım Samsung ile Spotify arasında yapılan bu anlaşama ülkemizde satılan Samsung modellerini de kapsayacak mı?

Tajae Sharpe Authentic Jersey