Connor Hellebuyck Womens Jersey  Samsung’un Katlanabilir Akıllı Telefonu Reklam Panolarında Görüldü!
arama

Samsung’un Katlanabilir Akıllı Telefonu Reklam Panolarında Görüldü!

Samsung Fransa’nın başkenti Paris’te bulunan bazı reklam panolarına katlanabilir akıllı telefonunun reklamını vermeye başladı. Samsung tarafından verilen reklamlarda ayrıca Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S10’un da birlikte tanıtılabileceğinin ipucu verildi.

Samsung’un 20 Şubat tarihinde düzenleyeceği “Galaxy Unpacked 2019” etkinliğinde yeni amiral gemisi Galaxy S10 modeliyle birlikte yeni nesil Galaxy Watch ve Samsung Dex ürünlerini tanıtması bekleniyor. Samsung’un Fransa’nın başkenti Paris’te verdiği reklamlarda Samsung’un Galaxy S10 modeliyle birlikte uzun süredir üzerinde çalıştığı, katlanabilir ekranlı Galaxy X ya da Galaxy F modelini de tanıtacağının sinyalini verdi.

Paris’in ünlü merkezlerinden birisi olan Place de la Concorde’da bulunan reklam panolarına reklam ilanı veren Samsung, Galaxy Unpacked 2019 etkinliğinde yeni nesil katlanabilir ekranlı akıllı telefonunu da tanıtabileceğinin ipucunu verdi.

Samsung’un Katlanabilir Telefonu Tanıtım Tarihi!

Samsung tarafından verilen reklam ilanında Güney Kore Alfabesi olan Hangeul ile  ‘미래를펼치다’ve ‘이월이십일’yazıyor. Samsung’un bu ilanı Türkçe’ye “Gelecek açıklanıyor” ve “Şubat 20” olarak çevriliyor. Samsung’un bu reklam ilanında asıl dikkat çekici nokta ise “Açıklamak” kelimesinin aynı zamanda katlı olanı açmak şeklinde de kullanılabilen bir kelime ile anlatılmış olması.

samsungun-katlanabilir-akilli-telefonu-reklam-panolarinda-gorulmeye-baslandi

Las Vegas’ta düzenlenen dünyanın önemli tüketici elektroniği fuarlarından birisi olan CES 2019’da önemli ürünler tanıtan Samsung’un Ürün Strateji ve Pazarlama Müdürü Suzanne de Silva, katlanabilir akıllı telefonunun 2019 yılının ilk yarısında tanıtılacağının sinyalini vermişti. Kısa bir süre önce ortaya çıkan basın bültenlerinde de Samsung’un katlanabilir ekrana sahip akıllı telefonunun 20 Şubat’ta tanıtılacağı belirtilmişti. Bakalım Samsung 20 Şubat’ta gerçekleştireceği etkinlikte tanıtacağı yeni akıllı telefonlarla bizleri şaşırtmayı başarabilecek mi?

Tajae Sharpe Authentic Jersey