Connor Hellebuyck Womens Jersey  SanDisk Süper Hızlı SSD Modelini Tanıttı!
arama

SanDisk Süper Hızlı SSD Modelini Tanıttı!

Lider depolama birimi üreticisi SanDisk yeni süper hızlı SSD modelini tanıttı. İşte SanDisk’in süper hızlı SSD modelinin özellikleri.

Western Digital tarafından geçtiğimiz yıllarda satın alınan başarılı ürünler üretmeye Western Digital çatısı altında devam eden Sandisk CES 2019 Fuarı’nda yeni depolama ürünlerini tanıttı.

CES 2019’a depolama alanında tanıttığı süper hızlı SSD ürünüyle damga vuran SanDisk’in yeni SSD’si 1GB/s hıza ulaşabiliyor. SanDisk Extreme Pro SSD adındaki süper hızlı SSD, özellikle profesyonel kullanıcılara önemli bir zaman kazandıracak gibi görünüyor.

USB 3.1 arayüzüne sahip olan SanDisk’in yeni SSD ürünü CES 2019’a damgasını vurmayı başardı. 1GB/s okuma hızlarına ulaşan yeni SanDisk Extreme Pro SSD ürünü, 550 MB/s hıza ulaşabilen bir önceki Extreme modelinden daha iyi çözüm sunuyor.

SanDisk Süper Hızlı SSD Fiyatları!

IP55 sertifikasına sahip olan SanDisk Extreme Pro SSD, sahip olduğu sertifikayla birlikte toza ve darbelere karşı dayanıklılık gösteriyor. 500 GB, 1 TB ve 2 TB depolama alanlarına sahip olan SanDisk’in depolama birimlerinin ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı bilinmezken, yeni ürünlerin yurt dışı fiyatları ise şöyle:

SanDisk Extreme Pro SSD 500 GB : 199 Dolar

SanDisk Extreme Pro SSD 1 TB : 349 Dolar

SanDisk Extreme Pro SSD 2 TB : 599 Dolar

etiketlerETİKETLER
Tajae Sharpe Authentic Jersey