Connor Hellebuyck Womens Jersey  Sinema salonlarında yapımcılarla mısırcıların kavgası bitmiyor
arama

Sinema salonlarında yapımcılarla mısırcıların kavgası bitmiyor

Sinema salonlarında yapımcılarla mısırcıların kavgası bitmiyor,önemli yapımcılar Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan, Şahan Gökbakar Mars Sinemayı topa tuttu.
sinema şirketleri ile yapımcılar arasında kavga

Sinema salonlarında yapımcılarla mısırcıların kavgası bitmiyor

Uzun metrajlı sinema olarak değerlendirebileceğimiz bu durum aslında bir süre el altından anlaşılmaya çalışılsa da son dönemde medyaya yansıyan pek çok olayla yapımcılarla sinema salonlarını işleten grup karşı karşıya gelmiş durumda. Önemli yapımcılar Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan, Şahan Gökbakar gibi isimler Twitter hesaplarından yaptıkları açıklamalarla Mars Cinema Group’u topa tuttu. Tabi bunun öncesinde Mars Cinema Group’un “sinema çekecek başka Cem Yılmaz’lar buluruz” şeklinde açıklaması gündem konusu olmuştu.

Mısır ve kolanın fiyatına tepki

Ülkemizde sinema salonlarının büyük kısmını Mars Cinema Group firması işletmektedir. Cinemaximum adı ile işletilen bu sinema salonlarında müşterilere patlamış mısır ve kola ile birlikte bilet fiyatı toplu şekilde bir fiyat belirlemektedirler. Bu da yapımcıların tepkisini çekmektedir. Bilet fiyatının büyük bir kısmını patlamış mısır ve kola oluştururken yapımcılar ise toplam bilet fiyatı üzerinden çok az bir miktarını almak durumunda kalıyor. Tüm bu gelişmeler sinema salonları işleticisi Mars grup ile yapımcıları karşı karşıya getirmiş durumda. Konu ile ilgili henüz bir anlaşma ya da açıklama yapılmadı, bakalım neler olacak.

Tajae Sharpe Authentic Jersey