Connor Hellebuyck Womens Jersey  Sony PS Vita Üretimini Sonlandırdı!
arama

Sony PS Vita Üretimini Sonlandırdı!

Japon teknoloji devi Sony, yaptığı son açıklama ile birlikte PS Vita üretimini sonlandırdığını açıkladı. 2011 yılında tanıtılan ve tanıtılışının ardından milyonlarca kişi tarafından satın alınan PS Vita’nın 8 yıllık macerası sona erdi. 

Sony’nin el konsolu PS Vita için yolun sonu göründü. 2011 yılında tanıtılan ve tanıtılışının ardından oyun severler tarafından olumlu geri dönüşler alan Sony PS Vita, aradan geçen 8 yılın ardından Sony tarafından gerekli güncellemeleri göremeyince kullanıcılar tarafından da ilgi görmedi ve satın alınmadı. Sony ilk olarak PS Vita için özel olarak sunduğu içerikleri sonlandırdı sonrasında ise PS Plus özel tekliflerini sonlandırmasıyla birlikte PS Vita kullanıcıları Sony’nin PS Vita projesinin sona geldiğini konuşmaya başladılar. Nitekim söylenenler doğru çıktı ve Sony PS Vita’nın üretimini sonlandırdı. 

Sony’nin Ps Vita projesini sonlandırmasının ardında pek çok neden yatıyor. Bu nedenlerden birisi Sony’nin el konsollarının artık eskisi gibi rağbet görmemesi ve Sony’nin PlayStation 4 gibi konsol modelleri üzerinde yoğunlaşmak istemiyle birlikte ayrıca el konsolu pazarını Nintendo’ya kaptırması gösterilebilir. 

Sony’nin PS Vita projesini sonlandırmasının ardından Nintendo’nun karşısına yeni bir ürünle çıkıp çıkmayacağı şimdilik bilinmese de yüksek ihtimalle Sony en azından bir süre boyunca el konsolu pazarında yeni bir ürün tanıtmayacak. 

Tajae Sharpe Authentic Jersey