Connor Hellebuyck Womens Jersey  Spotify Yeni Arayüzünü Test Etmeye Başladı!
arama

Spotify Yeni Arayüzünü Test Etmeye Başladı!

Dünyanın en çok kullanılan çevrimiçi müzik servislerinden birisi olan Spotify yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Online müzik servisi Spotify yeni çalma arayüzünü test etmeye başladı.

Spotify yeni özelliklerini test etmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce kapalı olarak test etmeye başladığı yeni çalma arayüzünü ilk olarak iOS cihazları için test etmeye başladı.

2019 yılına iyi bir başlangıç yapan ve gelirlerini arttıran Spotify, kullanıcıların isteklerini dikkate alarak çalma arayüzünde iyileştirmeler yapmaya devam ediyor. Yeni arayüz arayışına kısa bir süre önce başlayan Spotify bazı parçalarda yeni arayüzünü test etmeye başladı. Spotify’ın bu yeni arayüzü içerisinde video bulunmayan parçalarda ise kullanılmıyordu. Ayrıca Spotfiy’ın yeni arayüzünde “Behind The Lyrics” özelliği de bulunmuyordu.

Spotify’ın yeni arayüzünde sorunlar çözülüyor ve Behind The Lyrics eklentisi videoların altında yer alıyor. Şimdilik iOS platformunda test edilen yeni arayüz ile birlikte kullanıcılar arayüzü aşağıya doğru kaydırabilecek. Spotify’ın yeni arayüzü ayrıca videosu bulunmayan şarkılarda da bulunacak.

Son olarak Spotify’ın Genius ile ortaklığı hala devam ettiği için Behind The Lyric özelliği bulunmaya devam edecek ve şarkı sözler hala bulunmayacak. Dileriz Spotfiy’a şarkı sözleri özelliği yakın zamanda gelir.

etiketlerETİKETLER
Tajae Sharpe Authentic Jersey