Connor Hellebuyck Womens Jersey  Telefonunuzla yemeklerin kalorisini bulmak artık çok kolay
arama

Telefonunuzla yemeklerin kalorisini bulmak artık çok kolay

Huawei Mate 20 Pro’nun Yapay zeka desteği ile HiVision özelliğinden faydalanarak artık yemeklerin kalorisini bulmak çok daha kolay.
yemeklerin kalorisini bulmak

Telefonunuzla yemeklerin kalorisini bulmak artık çok kolay

Huawei piyasaya oldukça iddialı telefonlar sürmeye devam ediyor. Yediğiniz yemeklerin kalorisini hesaplamak, günlük almış olduğunuz kalori miktarını test etmek artık çok kolay. Huawei Mate 20 Pro’nun üzerinde gelen tümleşik uygulama ile birlikte HiVision özelliği ile yemeklerin kalorisini bulmak çok kolay hale geldi.

Yapay Zeka Desteği

Gelecekte bu telefon çok satar mı bilinmez ancak tek bir gerçek var ki mutfağımızın vazgeçilmezleri arasında girebilir. Bu da ev hanımlarını ve mutfakla daha çok haşır neşir olan kişiler için daha fazla cezp edici olacağını gösteriyor. HiVision özelliği ile Huawei Mate 20 Pro yapay zeka desteğiyle desteklenmiş. Telefonun kamerasını yiyeceklerin üzerine gösterdiğinizde, kaç kalori olduğu gibi temel bilgileri sizlere sunması gerçekten bir telefon için oldukça yeterli bir özellik sunuyor.

Huawei Mate 20 Pro’nun gerek tasarımı gerekse yapay zekayı bu derece telefon ile entegre edip piyasaya süren bir telefon olmasından dolayı kullanıcılardan ilk gelen yorumlar şimdilik gayet olumlu. HiVision özelliği Huawei Mate 20 Pro’yu diğer telefonlardan ayırarak özel bir cihaz olmasını sağlıyor.

Huawei Mate 20 Pro Fiyatı

Huawei Mate 20 Pro’nun fiyatı resmi ithalat ürünü olarak yaklaşık 6800 ₺ civarından başlıyor. Telefonun mate 20 lite, mate 20 ve mate 20 pro 3 ayrı modeli bulunuyor. Telefon kablosuz şarj özelliği ile bir başka telefonu şarj etmesi ile biliniyor. Ayrıca en ilgi çeken diğer bir özelliği ise Huawei Mate 20 Pro’DA 4200 mah kapasitesinde bir batarya bulunuyor.

Tajae Sharpe Authentic Jersey