Connor Hellebuyck Womens Jersey  TikTok Büyümeye Devam Ediyor!
arama

TikTok Büyümeye Devam Ediyor!

tiktok

Gençleri arkasına alarak hızlı büyümesini sürdüren TikTok, platforma bir ayda 75 milyon kullanıcı daha ekleyerek yeni bir rekor daha kırdı.

Ülkemizde ve dünyada bir kesmin tepkisini çekse de genel olarak benimsenen ve milyonlarca kişinin içerikler oluşturup yayınladığı TikTok büyümeye devam ediyor. Twitter’ın sahibi olduğu Vine’ın “kısa video” trendi tam öldü Instagram bütün payı kendisi aldı derken Çin merkezli sosyal medya platformu Tik-Tok, hem ülkemizde hem de dünya genelinde büyük ilgi görmeye devam ediyor. 15 saniyelik kısa videoların çekilebildiği TikTok platformuna geçtiğimiz ay 75 milyon yeni kullanıcı kayıt oldu.

2017 yılı Aralık ayında 20 milyon kullanıcı sayısına ulaşan TikTok, aradan geçen sadece bir yılda tam yüzde 275 büyüme kaydederek Music.ly’de 800 milyon dolar karşılığında bünyesine katarak büyümesine hız katmıştı.

Sosyal Medya Uygulamaları Arasında Yükselmeye Devam Ediyor!

Sosyal medya uygulamaları arasında pazar payını da arttırmayı başaran TikTok, sosyal medya uygulamaları arasında yüzde 42.4’lük Pazar payına ulaştı. Bakalım TikTok büyümeye devam edecek mi?

etiketlerETİKETLER
Tajae Sharpe Authentic Jersey