Connor Hellebuyck Womens Jersey  Turkcell İnternet paylaşımı nasıl ücretsiz yapılır? - teknolojiden.net
arama

Turkcell İnternet paylaşımı nasıl ücretsiz yapılır?

Turkcell Hızlı Giriş teknolojisi ile herhangi bir ücret talep edilmeyeceğini duyurdu. Peki İnternet paylaşımı nasıl ücretsiz yapılır?
Turkcell Mobil İnternet Paylaşımı Ücretli Olacak

Turkcell İnternet paylaşımı nasıl ücretsiz yapılır?

Turkcell son günlerde yapmış olduğu bir uygulama ile oldukça gündemde kaldı. Hotspot yani Kişisel erişim noktası ile internet paylaşan müşterilerine 9 TL ücret yansıtacağını duyurdu. Turkcell İnternet paylaşımı karşılığında 2 GB ek paket belirleyeceğini söyleyen Turkcell pek çok kullanıcısından olumsuz yorum aldı ve kısa zamanda teknoloji forumlarında gündem oldu. Turkcell’in bu uygulamasına karşılık gözler diğer operatörlere dikildi, Vodafone açıklama yaparak asla kullanıcılardan böyle bir ücret alınmayacağını söyledi.

Turkcell tekrar yapmış olduğu açıklama ile 15 ocak tarihinden itibaren yeni bir uygulamayı hayata geçireceklerini, Hotspot ile kişisel internetini paylaşıma açan kullanıcılardan ücret talep edeceklerini ancak Hızlı Giriş teknolojisi ile giriş yapıldığı taktirde kullanıcıdan herhangi bir ücret talep edilmeyeceğini duyurdu.

Hızlı Giriş Nedir?

Turkcell’in internet paylaşımına ilişkin yapmış olduğu uygulama ile birlikte gözler Hızlı Giriş teknolojisine çevrildi, zira ücretsiz Hotspot internet paylaşmak isteyen kişiler Hızlı giriş teknolojisinin ne olduğunu merak etmeye başladı. Hızlı giriş tek bir telefon numarası üzerinden kişinin kimlik bilgilerini paylaşması anlamına gelmektedir. Bu şekilde tüm şifre gerektiren alanlara telefon numarası ile giriş yapılabilmektedir.

Tajae Sharpe Authentic Jersey