Connor Hellebuyck Womens Jersey  Turkcell Mobil İnternet Paylaşımı Ücretli Olacak - Fiyatı ne olacak?
arama

Turkcell Mobil İnternet Paylaşımı Ücretli Olacak

Turkcell ise müşteriler tarafından oldukça eleştirilecek farklı bir sınırlamaya imza attı. Turkcell Mobil İnternet Paylaşımı 15 Ocak'tan itibaren ücretli.
Turkcell Mobil İnternet Paylaşımı Ücretli Olacak

Turkcell Mobil İnternet Paylaşımı Ücretli Olacak

Pek çok internet sağlayıcısının 2019 yılı başından itibaren AKK sınırlamasını kaldıracağını duyurduğu şu günlerde, Turkcell ise müşteriler tarafından oldukça eleştirilecek farklı bir sınırlamaya imza attı. Turkcell’in yeni yıldan itibaren mobil telefonlarda kullanılan internet paylaşım özelliğini açan kullanıcılarına ek olarak 9 TL ücret yansıtması gündemde.

Turkcell’in uygulamaya sokmaya hazırlandığı bu uygulama pek çok kullanıcı tarafından eleştiri almakta. Mobil paylaşım özelliğini açan kullanıcıların tarifelerine ek olarak 9 TL yansıtılarak, 2 GB internet tanımlanacağı şimdiki duyumlar arasında yer alıyor. Turkcell mobil internet paylaşımı konusunda sosyal medyada büyük bir tepki şimdiden kullanıcılar tarafından verildi.

AKK sınırlamasının kaldırılması altyapı hizmeti sağlayan firmaların internet tarifesi ücretlerine de yansıdı. Pek çok firmanın bu anlamda yüzde yüze yakın zamlar yaptığı biliniyor. Fakat Turkcell’den gelen bu duyum müşterilerin kafasında endişeye sebep oldu. Şimdilik bu uygulama sadece Turkcell tarafından duyurulmuş durumda. Diğer mobil ve internet sağlayıcılarının da bu şekilde bir sınırlama getirip getirmeyeceği merakla bekleniyor. İnternetin hızlanması ve 5G ye geçişin gündemde olduğu bu dönemde internet paylaşımı üzerinden müşterilerden ek ücret talep edilmesi oldukça yersiz bir uygulama.

Vodafone, ücretli hotspot konusunda yaptığı açıklamada, herhangi ek bir ücret talep edilmeyeceğini açıkladı.

 

Tajae Sharpe Authentic Jersey