Connor Hellebuyck Womens Jersey  Uygun Fiyatlı iPad Ortaya Çıktı!
arama

Uygun Fiyatlı iPad Ortaya Çıktı!

Apple’ın 2019 yılında tanıtmaya hazırlandığı uygun fiyatlı iPad modeli ortaya çıktı. İşte Apple’ın uygun fiyatlı iPad modelinin özellikleri.
Uygun Fiyatlı iPad

Apple tedarikçilerinin yaptığı açıklamaya göre Apple 2019 yılının ikinci yarısında iki yeni iPad modeli tanıtacağını açıklamıştı. Bu modellerden birisinin iPad Mini 5 olacağı belirtilirken diğer iPad modelinin de 10 inç ekrana sahip olacak olan yeni bir iPad modeli olacağı dile getirildi.

Ancak Avrasya Ekonomik Komistoyu’nda Apple’ın 6 yeni iPad modelinin sertifika alması kafaları karıştırdı. Listeye göre Apple’ın A2123, A2124, A2133, A2153, A2153 ve A2154 kod numarasına sahip iPad modelleri listeleniyor. Listelenen modellerin Wi-Fi ve Wi-Fi + Hücresel modeli olarak listelendiğini dikkate alırsak Apple’ın 3 yeni iPad modeli tanıtacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Uygun fiyatlı iPad göründü

Uygun fiyatlı iPad göründü

iOS 12 işletim sistemiyle çalışan Apple’ın yeni ürünlerinin teknik özelliklerine dair herhangi bir bilgi onay ekranında bulunmuyor. Gelen bilgilere göre yeni iPad modelleri iPad Pro modelinden özellik olarak daha düşük özelliklere sahip olsalar da, Touch ID teknolojisi yerine Face ID teknolojisini kullanacaklar ve yine aynı şekilde Lightning bağlantı noktası yerine USB – C bağlantı noktasını kullanacak.

Henüz çıkış tarihinin açıklanmadığı Apple’ın yeni iPad modellerinin özel bir etkinlikte tanıtılması bekleniyor. Apple ayrıca yeni iPad modellerini tanıtacağı etkinlikte 2017 yılında duyurduğu ancak çeşitli sorunlar nedeniyle rafa kaldırdığı AirPowe cihazını ve yeni AirPods modelini de bu etkinlikte tanıtması bekleniyor.

Tajae Sharpe Authentic Jersey