Connor Hellebuyck Womens Jersey  Vestel Türkiye’de Ürettiği İlk Çerçevesiz Ekranlı Televizyonunu Tanıttı!
arama

Vestel Türkiye’de Ürettiği İlk Çerçevesiz Ekranlı Televizyonunu Tanıttı!

Yerli teknoloji şirketi Vestel, Türkiye’de üretilen ilk çerçevesiz ekranlı televizyonunu tanıttı. İşte Vestel’in Türkiye’de ürettiği ilk çerçevesiz ekrana sahip televizyonu. 

Yerli ve Milli teknoloji şirketimiz Vestel, yeni televizyonu ile televizyonlardaki sınırları kaldırıyor. Tasarım dünyasının en prestijli ödüllerinden birisi olan Red Dot Tasarım Ödülünün sahibi Sınırsız VLED TV, çerçevesiz ekran tasarımına sahip sadece 4 mm inceliğindeki tasarımıyla dikkat çekiyor.

Dünyanın en prestijli tasarım yarışmalarından birisi olan Red Dot Design Award’ın tasarım ödülünü alan Vestel’in Sınırsız VLED TV’si Berlin’de düzenlenen IFA 2018 fuarında tanıtılmıştı. Türkiye’de üretilen ilk sınırsız TV olan VLED TV sadece 4 inceliğindeki çerçevesi ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. 

Quantum Renk Paleti teknolojisi sayesinde en ince detayları bile ön plana çıkartan Vestel’in yeni televizyonu, yüksek parlaklık teknolojisi ile parlak ve aydınlık görüntü sunuyor. Dolby Vision ve HDR teknolojisi ile de daha parlak, detaylı ve yüksek kontrastlı görüntülere ulaşan VLED TV, dahili 4K uydu alıcısı sayesinde ekstra herhangi bir uydu alıcısı ya da kaynağa gerek duymadan 4K yayınları izleme seçeceği sunuyor. 

65 inç büyüklüğünde Smart TV özelliğine sahip VUD Sınırsız VLED TV ülkemizde 8.498 TL’den satışa sunuldu. 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
Tajae Sharpe Authentic Jersey