Connor Hellebuyck Womens Jersey  Vodafone ücretli hotspot konusunda açıklama yaptı!
arama

Vodafone ücretli hotspot konusunda açıklama yaptı!

15 Ocak 2019 tarihinden itibaren mobil internet paylaşımı ücretli hale getirilecek. Birçok kullanıcı ise söz konusu bu gelişme hakkında operatörlerden gelecek olan açıklamaları bekliyor. Vodafone'dan beklenen açıklama geldi.
Vodafone ücretli hotspot konusunda açıklama yaptı

Vodafone ücretli hotspot konusunda açıklama yaptı!

Her operatörde olduğu gibi Vodafone kullanıcıları da ücretli mobil internet paylaşımı konusunda yetkililerden gelecek olan önemli açıklamayı bekliyorlardı. Kullanıcılarını daha fazla bekletmek istemeyen Vodafone  ücretli hotspot konusunda açıklama yaptı.

Turkcell‘in 15 Ocak 2019tarihinden itibariyle mobil internet paylaşımı ücretli hale getirileceğini duyurmasının ardından Vodafone açıklama yaptı. Şirket yetkilileri tarafında yapılan açıklama ile birlikte, kullanıcılardan hotspotyoluyla mobil veri paylaşımı için kullanıcılardan herhangi bir ücret talep edilmeyeceği müjdeledi.

Yapılan açıklamayla Vodafone kullanıcılardan herhangi bir ek ücret olmaksızın, mobil internet bağlantısını başka cihazlarla paylaşabileceklerini de belirtti. Söz konusu diğer operatörlerden herhangi bir resmi açıklamanın gelmediğini de özellikle belirtelim.

kaynak

Tajae Sharpe Authentic Jersey