Connor Hellebuyck Womens Jersey  WhatsApp Grup Konuşmalarına Önemli Özellik!
arama

WhatsApp Grup Konuşmalarına Önemli Özellik!

WhatsApp’a gelen yeni Android 2.19.9 güncellemesiyle birlikte WhatsApp grup konuşmalarına önemli bir özellik daha geliyor.
WhatsApp Grup Konuşmalarına Önemli Özellik

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a yeni özellikler gelmeye devam ediyor. WhatsApp’a gelen yeni Android 2.19.9 güncellemesiyle birlikte WhatsApp grup konuşmalarına önemli özellik geliyor. İşte WhatsApp’a gelen o önemli özellik.

WhatsApp kısa bir süre önce yayınladığı güncelleme ile grup video konuşmaların önünü açmıştı. Kullanıcıların daha rahat grup görüşmesi yapmasını isteyen WhatsApp, Android sürümü için yayınladığı 2.19.9 güncellemesiyle birlikte grup konuşmalarını daha kolay hale getirecek.

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp kısa bir süre önce iPhone kullanıcılarına sunduğu yeni grup görüşme özelliğini şimdi de Android kullanıcılarına sundu. Yeni güncelleme ile birlikte artık Android kullanıcıları da kolayca grup görüşmesi yapabilecek. Yeni güncelleme ayrıca GIF özelliğindeki bazı önemli hataları da giderecek.

WhatsApp’a gelen yeni güncelleme ile birlikte grupların üst bölümüne yeni bir bölüm ekleniyor. Eklenen bölümde bulunan butonla birlikte kullanıcılar grup üyelerini hızlıca ekleyip hızlı bir görüşme başlatabiliyor. Bu butonla birlikte kullanıcılar grup üyeleriyle sesli ya da görüntülü görüşme başlatabilecek.

WhatsApp grup konuşmalarına önemli bir özellik kazandıran yeni güncelleme ile birlikte WhatsApp’a gelen bir diğer yenilik ise GIF hazırlarken ya da paylaşırken oluşan hataların giderilmesi oldu. WhatsApp kullanıcıların sıkça kullandığı GIF paylaşımlarında oluşan hatalar yeni güncelleme ile birlikte ortadan kalkıyor.

Android İçin WhatsApp’a Parmak İzi Okuyucu Desteği Geliyor!

WhatsApp’a gelecek olan bir diğer yenilik ise Android işletim sistemi için parmak izi desteği olacak. WhatsApp’ın Android sürümüne ne zaman geleceği şimdilik bilinmeyen yeni güncelleme ile birlikte gelmesi beklenen parmak izi desteği ile birlikte kullanıcılar WhatsApp uygulamasını kilitleyebilecek ve sadece parmak izlerini okutarak WhatsApp uygulamasını açabilecek.

Tajae Sharpe Authentic Jersey