Connor Hellebuyck Womens Jersey  WhatsApp’ın Kurucusundan Facebook’u Silin Tavsiyesi!
arama

WhatsApp’ın Kurucusundan Facebook’u Silin Tavsiyesi!

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın kurucu ortaklarından olan Brian Acton, başta öğrenciler olmak üzere tüm internet kullanıcılarının Facebook’u silmesi gerektiğini belirtti.

Dünyanın en çok kullanılan uygulamalarından birisi olan WhatsApp’ın kurucu ortaklarından birisi olan Brian Acton, kısa bir süre önce Stanford Üniversitesi’nde WhatsApp’ı Facebook’a satma kararları hakkında konuştu. WhatsApp’ın kurucu ortağı olan Brian Acton, öğrencilerin ve sosyal medya kullanıcıların Facebook hesaplarını silmeleri gerektiğini belirtti. 

Stanford Üniversitesi Lisans öğrencilerine verilen Bilgisayar Bilimi 181 dersine konuk olan Acton’a bir başka Facebook çalışanı olan She++’ın kurucusu Ellora Israni’de eşlik etti. Acton, derste WhatsApp’ı Facebook’a neden sattığını ve WhatsApp’ı neden terk ettiğini anlattı. 

Acton ayrıca Apple ve Google gibi büyük teknoloji şirketlerin ve sosyal medya platformlarının içerikleri yönetmekte zorlandığını belirtti. Acton ayrıca “Bu şirketler bu kararları almak için donanımlı değil ve biz onlara bu gücü veriyoruz. İşin kötü yanı da bu. Onların ürünlerini alıyoruz. Bu web sitelerine üye oluyoruz. Facebook’u siliyoruz, değil mi?” açıklamasında bulundu. 

WhatsApp’ı gizlilik odaklı kuran ancak sonrasında Facebook’a satan Acton söz konusu satışın gerçekleşmesinin ardından Facebook karşısı söylemleriyle tanınıyor.

etiketlerETİKETLER
Tajae Sharpe Authentic Jersey