Connor Hellebuyck Womens Jersey  Windows 10 ARM Telefonda Çalıştı!
arama

Windows 10 ARM Telefonda Çalıştı!

Windows 10 Mobile desteğini sonlandıracağını açıklamasıyla birlikte geliştiriciler kendi akıllı telefonlarına yeni Microsoft işletim sistemini buldu : Windows 10 ARM.
Windows 10 ARM Telefonda Çalıştı

Microsoft’un kısa bir süre sonra Windows 10 Mobile desteğini sonlandıracağını açıklamasıyla birlikte geliştiriciler kendi akıllı telefonlarına yeni Microsoft işletim sistemini buldu : Windows 10 ARM.

Microsoft’un kısa bir süre önce Windows 10 Mobile’a olan desteğini sonlandıracağı ve kullanıcıların Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlara geçmelerini söylemesi üzerine geliştiriciler yeni yollar aramaya başladı.

Bir geliştiricisi Microsoft’un Windows 10 Mobile işletim sistemini artık desteklemeyeceğini açıklaması üzerine Windows Phone işletim sistemine sahip ve 4 senelik bir model olan Lumia 950 XL modeli akıllı telefonuna Windows 10 ARM sürümünü kurmayı başardı.

Snapdragon 810 işlemciye ve 3 GB RAM’e sahip olan Lumia 950 XL modelinde Windows 10 ARM sürümü sorunsuz olarak çalıştırdı. Microsoft’un düşük özelliklere sahip olan akıllı telefon ve dizüstü bilgisayar modelleri için geliştirdiği Windows 10 ARM sürümü Lumia 950 XL modelinde stabil olarak çalıştı.

Yazımızın sonunda izleyebileceğiniz videoda Windows 10 ARM sürümü Lumia 950 XL modelinde sorunsuzca çalışmakla kalmadı üstüne Fallout oyununu da çalıştırdı. Görünüşe göre Microsoft Windows 10 Phone projesini sonlandırmış olsa da Windows 10 ARM sürümüyle çalışan yeni bir akıllı telefon tanıtabilir.

Tajae Sharpe Authentic Jersey