arama

Xiaomi Mi 8 Explorer Edition Dünya Genelinde Satışa Çıkıyor!

Xiaomi

Xiaomi’nin son amiral gemi modeli olan Xiaomi Mi 8’in farklı tasarıma ve güçlü özelliklere sahip olan Xiaomi Mi 8 Explorer Editon modeli dünya genelinde sayışa sunulmaya hazırlanıyor. İşte Xioami Mi 8 Explorer Edition özellikleri ve fiyatı.

Çin’in önemli akıllı telefon üreticilerinden birisi olan Xiaomi’nin sadece Çin pazarında satışa sunduğu farklı tasarıma ve güçlü özelliklere sahip olan Xiaomi Mi 8 Explorer Edition sürümü dünya genelinde satışa sunulacak.

Xiaomi Mi 8 Explorer Edition Özellikleri!

Xiaomi’nin 6.21 inç ekran büyüklüğüne sahip olan Full HD+ çözünürlüğünde AMOLED ekran ile birlikte geliyor. Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 845 işlemciden güç alan Xiaomi Mi 8 Explorer Edition sürümü 4 GB RAM / 64 GB dahili depolama alanı seçeneği ve 8 GB RAM / 256 GB dahili depolama alanı seçenekleriyle birlikte geliyor.

12 megapiksel çözünürlüğünde iki ana kamera ve 20 megapiksel çözünürlüğünde ön kameraya sahip olan Xiaomi Mi 8 Explorer Edition 3.400 mAh kapsiteli bir bataryadan güç alıyor. Ekrana gömülü parmak izi okuyucusuna sahip olan Xiaomi Mi 8 EE, iPhone X benzeri yüz tanıma teknolojisine benzer bir yüz tanıma teknolojisiyle birlikte geliyor.

Şimdilik ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı bilinmeyen Xiaomi Mi 8 EE’nin fiyatının önümüzdeki günlerde belli olması bekleniyor.