Connor Hellebuyck Womens Jersey  Xiaomi Remi 7 Fiyatı Belli Oldu!
arama

Xiaomi Remi 7 Fiyatı Belli Oldu!

Xiaomi’nin merakla beklenen akıllı telefon modelleri arasında yer alan Remi 7’nin fiyatı daha tanıtılmadan belli oldu. İşte Xiaomi’nin alt markası olan Redmi markası ile çıkacak olan Redmi 7’nin fiyat aralığını Xiaomi CEO’su Lebi Jun açıkladı. 

Çin’in önemli akıllı telefon üreticilerinden birisi olan Xiaomi’nin uygun fiyatlı akıllı telefon modellerini bulunduracak markası olan Redmi’nin 18 Mart tarihinde Redmi Note 7 Pro modelini tanıtması beklenirken Xiaomi CEO’su Xiaomi’nin Redmi Note 7 Pro modeli ile birlikte yeni bir Redmi modeli tanıtacağını açıkladı. 

Ortaya bu bilginin ardından pek çok kişi Xiaomi’nin Redmi 7 modelini tanıtıcağını düşündü ve Xiaomi CEO’su bunun bir düşünceden ibaret olmadığının açıklamasını yaparak Xiaomi’nin Redmi 7 modelinin de tanıtılacağını açıkladı. 

Xiaomi CEO’su Lei Jun’un açıklamasına göre Redmi 7, 104 dolar ile 119 dolar arasında bir fiyat etiketine sahip olacak. Rakiplerine göre oldukça uygun bir fiyat etiketiyle kullanıcılarına sunulacak olan Redmi 7 modelinin özelliklerinin ise şöyle olması bekleniyor. 

Qualcomm’un Snapdragon 710 işlemcisinden alacak olan Redmi 7, 2 GB RAM / 3 GB RAM / 4 GB RAM olmak üzere 3 farklı RAM kapasitesine sahip olacak. 6.26 inç büyüklüğünde 1520 x 720 piksel HD+ çözünürlük sunacak olan Redmi 7 16 GB / 32 GB ve 64 GB dahili depolama alanı seçeneğine sahip olacak. Redmi 7 ayrıca su damlası çentiğe sahip olacak. 

Tajae Sharpe Authentic Jersey