Connor Hellebuyck Womens Jersey  Xiaomi’den İlginç Hamle!
arama

Xiaomi’den İlginç Hamle!

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi uzun süredir anıldığı marka imajından sıyrılmak için çalışmalara başladı. Xiaomi artık ucuz akıllı telefon üreticisi olarak anılmak istemiyor. 

Ürettiği başarılı akıllı telefon modellerini uygun fiyatla kullanıcılarla buluşturan Xiaomi CEO’su Lebi Jun tarafından yapılan bir açıklamada “Ucuz telefonlar yaptığı için Xiaomi çok satıyor” düşüncesini kırmak için çalışmalara başladıklarını açıkladı. 

Çin merkezli bir şirket oldukları ve gerçekten fiyat / performans ürünleri ürettikleri için bu şekilde bir algı oluşturan Xiaomi, sadece uygun fiyatlı akıllı telefonlar üretmiyor. Xiaomi’nin amiral gemisi olan Xiaomi Mi Max 3 ülkemizde 5.000 TL’den satışa sunuluyor. Durum böyle iken Xiaomi CEO’su akıllı telefon modellerinin fiyat politikalarında da değişikliğe giceklerini açıkladı. Jin’in bu açıklaması pek çok Xiaomi kullanıcısı tarafından yeni Xiaomi modellerinin fiyatının bir önceki Xiaomi modellerine göre daha fazla olacağını düşündürdü.

Gerçekleştirdiği basın açıklamasında Xiaomi CEO’su Jin, “Size kesin olarak söyleyebilirim ki fiyatlarımız son kez 445 doların altında olacak. Gelecek dönemde tanıtılacak olan Xiaomi modelleri daha pahalı hale gelebilir. Çok fazla diyemem ancak yeni Xiaomi modelleri biraz pahalı olacak.” dedi. 

Xiaomi CEO’su bütçe dostu akıllı telefon modelleri için RedMi markasının akıllı telefon modellerinin takip edilmesi gerektiğini belirtti. 

Tajae Sharpe Authentic Jersey