arama
fb tw gp
Fatih Yılmaz
Fatih Yılmaz
Hakkında : fatih@teknolojiden.net - 1993 doğumluyum, uzun yıllardan beri teknolojinin içerisindeyim. Müziğe ve teknolojiye meraklıyım. Adalet okuyorum ama teknolojiden de kopamıyorum.
Yazarımız Toplam 140 Adet İçerik Eklemiştir
fb tw gp
Mert Eroğlu
Mert Eroğlu
Hakkında : mert@teknolojiden.net - Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'den Mezun oldum. Teknolojiye küçüklükten beri olan ilgim yıllar geçse de değişmedi. Paraşütle uçmadığım zamanlarda öğrendiğim bilgileri insanlarla paylaşmaktan mutluluk duyarım. ~Ankara
Yazarımız Toplam 59 Adet İçerik Eklemiştir
fb tw gp
Rıdvan Onur Sarıgül
Rıdvan Onur Sarıgül
Hakkında : Ridvanos@teknolojiden.net - Teknolojiyi takip etmeyi seviyorum, en güncel teknoloji haberleri ile teknolojiden.net'teyim. 28 yaşındayım ve özel bir firmada bilgi işlem olarak çalışıyorum.
Yazarımız Toplam 40 Adet İçerik Eklemiştir
fb tw gp
Barış Aydın
Barış Aydın
Hakkında : barisa@teknolojiden.net - Php'ye meraklı çılgın bir teknoloji aşığıyım. aranızda olmaktan dolayı çok mutluyum. Aynı zamanda yönetim bilişim sistemleri mezunuyum.
Yazarımız Toplam 27 Adet İçerik Eklemiştir
fb tw gp
Aykut Doğan
Aykut Doğan
Hakkında : aykutd@teknolojiden.net - Aklar düştü saçlarıma wordpress'in peşinde koşmaktan. Teknolojiden.net'te yer almaktan ötürü mutlu olduğumu belirtir, sizlerden gelecek her türlü soru,görüş öneriye açık olduğumu duyururum.
Yazarımız Toplam 19 Adet İçerik Eklemiştir