Connor Hellebuyck Womens Jersey  Yeni Lenovo Yoga C930 İncelemesi - www.teknolojiden.net
arama

Yeni Lenovo Yoga C930 İncelemesi

Lenovo'dan yepyeni bir dizüstü bilgisayar: Lenovo Yoga C930.
Lenovo Yoga C930 İncelemesi

Yeni Lenovo Yoga C930 İncelemesi

Yüzlerce farklı modelde diz üstü bilgisayar var. Ancak hangisinin en iyi performansa ve en iyi fiyata sahip olduğunu kestirmek zorlaşıyor. Bu noktada siz değerli okurlarımız için yeni çıkan laptop modellerinin performansı ve fiyat bilgisi hakkında detaylı bilgiler vermek istiyoruz. Bu günkü haberimizde yeni Lenovo Yoga C930 İncelemesi var. Bu yeni modelde kullanılan ekran Dolby Vision HDR ile 13,9 inç 1920 × 1080 IPS dokunmatik ekran olarak seçilmiş.

Yeni Lenovo Yoga C930 Özellikleri

İşletim sistemi hazır ve lisanslı Windows 10 olarak seçilmiş. En önemli özelliklerden biri olan işlemci ise Intel Core i7-8550U (1.8GHz) olarak seçilmiş ki çok hızlı işlem yapabilirsiniz. Ekran kartı Intel HD Graphics 620, depolama kapasitesi 256GB PCIe SSD olarak karşımıza çıkıyor. 2 x Thunderbolt 3 bağlantı noktası, 1 USB-A 3.1 Gen 1 bağlantı noktası, 1 x kulaklık / mikrofon girişi barındıran telefon, 60 Whr batarya kapasitesine sahip ki bu da size 9-14 saate yakın kesintisiz kullanım imkanı sunar. Tabi bu kullanım yüksek grafik işlemlerde yarı yarıya iniyor.

Yeni Lenovo Yoga C930 Fiyatı

1300 dolarla sınırlandırılan bir fiyatı var. Ülkemizde bu çok yüksek bir fiyat ama orta gelirli gelişmiş ülkelerde yaşayan insanlar için bu fiyat hiç de yüksek değil.

Performans

Yoga C930 Core i7-8550U işlemcisi, Intel HD Graphics 620 ekran kartı, 12 GB RAM ve 256 GB PCIe SSD donanımı size eşsiz bir hız ve performans sunacaktır. Fanlar birden çok işlem yaptığınızda biraz daha hızlı çalışabilir. Fakat bu bir dez avantaj değil.

Batarya Performansı

Lenovo, Yoga C930 Cabrio tek bir şarjla 9 – 14 saat arasında kullanılabilir. Wi-Fi batarya testi ortalama 674 dakika ya da 11 saatten fazla dayanabildiği gözlemlendi.

Cihazın Avantajları Nelerdir?

> Şık metal tasarımı
> Standart Dolby Vision HDR desteği
> Ses çubuğu menteşesi hoparlörlerin her zaman engellenmeden kalmasını sağlar.
> Cortana ve Alexa desteği için yeni uzak mikrofonlar
> Aktif kalemi tutmak ve şarj etmek için dahili giriş.
> İyi performans
> Harika batarya ömrü

Cihazın Dez Avantajları

> Fanlar biraz gürültülü çalışabilir
> IR kamera yok
> LTE özelliği yok

Tajae Sharpe Authentic Jersey