Connor Hellebuyck Womens Jersey  Yerli Akıllı Telefon Üreticisi Reeder İlk Akıllı Telefonu P13 Lite’ı Tanıttı!
arama

Yerli Akıllı Telefon Üreticisi Reeder İlk Akıllı Telefonu P13 Lite’ı Tanıttı!

Tablet modelleriyle tanıdığımız Reeder, kısa bir süre önce akıllı telefon pazarına giriş yapacağını açıklamıştı. Bu açıklamanın ardından, Reeder’ın ilk akıllı telefonu Reeder P13 Lite tanıtıldı. 

Türkiye merkezli teknoloji firması Reeder, Samsun’daki fabrikasında ürettiği ilk akıllı telefonu Reeder P13 Lite’ı satışa sundu. 

Reeder’dan yapılan açıklamaya göre her yaştan ve her kesimden Türk insanını teknoloji ile buluşturmak için çalışmalarını siz kesmeden sürdüreceklerini ve bu çalışmalarının ilk meyvesi olarak P13 Lite’ı Türk kullanıcılara sunmaktan büyük bir gurur duydukları açıklandı. Vatandaşlar ayrıca Vatan Bilgisayar’dan satın alınan Reeder P13 Lite modellerinde ücretsiz olarak sahip olabilecek. 

Reeder tarafından yapılan açıklamada P13 Lite’ın özellikleri de aktarıldı. 5.7 inç büyüklüğünde ekrana ve gücünü 1.5 GHz hızında 4 çekirdekli MediaTek MT6739 işlemciden alan Reeder P13 Lite kutusunda Android 8.1 Oreo Go Edition işletim sistemi, 1 GB RAM ve 16 GB dahili depolama alanı ile çıkıyor. 

Fiyat performans ürünü olarak adlandırılan Reeder P13 Lite’a Vatan Bilgisayar mağazalarında 999 Türk Lirası karşılığında sahip olabilmek mümkün. 

Tajae Sharpe Authentic Jersey