Connor Hellebuyck Womens Jersey  Yerli Footbal Manager Oyunu 9PM Footbal Managers İndirilmeye Başlandı
arama

Yerli Footbal Manager Oyunu 9PM Footbal Managers İndirilmeye Başlandı

Yılmaz Vural ile bütünleşen yeni menajerlik oyunu Football Manager 9PM, uygulama marketlerinde indirilmeye sunulmuş durumda.
Yerli Footbal Manager Oyunu 9PM Footbal Managers İndirilmeye Başlandı

Yerli Footbal Manager Oyunu 9PM Footbal Managers İndirilmeye Başlandı

Yılmaz Vural’ın hayatından esinlenilerek yapılan 9PM menejerlik oyunu aslında sıradan bir futbol menejer oyunu. Fakat oyunu özel kılan bir takım kendine has dinamikler var. Maçlar her akşam saat 9 PM de oynanıyor. 1 Ocak 2019 tarihine kadar uygulamayı indirip takımınızı hazırlamanız gerekiyor. Yeni yıldan itibaren başlayacak olan liglerde her akşam maçlar yapılacak. Football Manager 9PM oyunu uygulama marketlerinde indirilmeye sunulmuş durumda.

Oyun Yılmaz Vural ile bütünleşmiş durumda. Oyunun içindeki amaçların başında elit lige yükselmek geliyor. Her akşam 9 PM de oynanan maçlar resmi maçlar oluyor ve bu maçlardan kazandığınız puanlar ile elit lige yükselebiliyorsunuz. Yerli ve milli futbol menajerlik oyunu bunun dışında oyun severlerin gün içinde attığı adımları da sayarak kullanıcının hesabına puan olarak yansıtıyor. Bu da futbol menajerlik oyunlarından farklı kılan en temel özelliklerden birisi. Gün içinde oynanan dostluk maçları ile takımı geliştirmek ve transferler yapmak, tesisi iyileştirmek de yine sizin elinizde.

9PM Footbal Managers İndirme Linkleri

Oyun şimdilik sadece mobil cihazlarda ve uyumlu tabletlerde çalışıyor. Oyunu Windows işletim sistemi yüklü bilgisiyarda çalıştırmak için Android yazılımları yükleyerek geçici çözüm üretebilirsiniz. Belki ileride PC versiyonu da yayınlanabilir.

Play Store Linki

Apple Store Linki

 

Tajae Sharpe Authentic Jersey